Start 16 kwiecień - Beskid Makowski
16 kwiecień

16 kwiecień 2016 roku - zapraszamy na wycieczkę w Beskid Makowski. Wycieczka dotowana przez UM Zabrze

Przed wyjściem w góry zwiedzanie muzeum regionalnego w Myślenicach

Trasa : Myślenice – Dalin (506m), Barnasiówka (566m), Kaniowa Góra (543m) – zejście do Sułkowic. (czas przejścia ok. 2,5 - 3 godz.)

Punktów do GOT: 13; trasa łatwa, o charakterze spacerowym

Uwaga : Brak schroniska na trasie.

Wyjazd spod Hotelu „IBIS” wyjątkowo o godz. 7:30 ; przewidywany powrót około godziny 17 00.

W drodze powrotnej podjeżdżamy do starej Karczmypod Kogutkiem” w Krzywaczce (podkogutkiem.com)

Cena 25 dla członków PTTK, 30 dla niezrzeszonych - zawiera:

przejazd; ubezpieczenie; wstęp do muzeum; opieka pilota i przewodnika.(Konsumpcja w karczmie we własnym zakresie)

Zapisy : Jacek Nowok 601486019, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Decyduje jak zawsze kolejność zgłoszeń.

Wycieczka dotowana przez UM Zabrze

wyjazd jak zwykle spod hotelu „IBIS” o godzinie 700

trasa: Bieńkówka – Babica(725m npm) – Trzebuńska Góra – Myślenice; w razie deszczu skrócenie trasy pieszej.

Punktów do GOT: 19; uwaga: na trasie brak schroniska.

Przewidywany powrót ok. godziny 18

Koszt dla członków PTTK 35 zł

dla niezrzeszonych 45 zł

Zapisy przyjmuje e-mailowo i telefonicznie:

Jacek Nowok 601 486 019, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.